praca!

Jesteś silny, zręczny, dokładny, samodzielny i lubisz pracę na świeżym powietrzu? Nawet jeśli trzeba trochę pogrzebać w ziemi?  Nie boisz się łapaty, grabi, sekatora, glebogryzarki, wertykulatora czy żywopłotnicy?  Miałeś je w rękach nie raz, nie dwa?  Można ci powierzyć zadania i pracę, a ich wykonanie nasi Klienci ocenią jako świetne? Nie trzeba nad Tobą stać i poganiać, pilnować, cisnąć?

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania pozytywnie – z chęcią przyjmiemy cię do naszego zespołu, bo ciągle rozwijamy się i potrzebujemy nowych rąk do pracy.

Pracujemy dla naszych zadowolonych Klientów, wyręczając ich w pielęgnowaniu wspaniałych ogrodów. Kosimy, grabimy, przycinamy, sprzątamy, nawozimy, wykonujemy opryski, ale także przerabiamy istniejące ogrody. Oczywiście budujemy również takie miejsca od podstaw – mając wielką satysfakcję, że oto powstaje nowy, piękny ogród, który będzie przygodą na całe życie.

Jesteś zaintrygowany i zainteresowany?  Pisz lub dzwoń, a my wyciągniemy pozostałe asy z rękawa i opowiemy ci co jeszcze możesz zyskać, oprócz satysfakcji.

Praca w Krakowie i okolicach.
Szczegóły i kontakt +48-692-407-535, +48-506-060-664 mail: ogrody@floraservice.pl