początek

Zanim wybierzecie Państwo jedną z opcji stałej współpracy, proponujemy wizytę konsultacyjną. Jest ona przeznaczona głównie dla osób, których ogrodu nie znamy, dla niezdecydowanych oraz dla takich właścicieli ogrodów, którzy nie potrzebują regularnych spotkań.

Niemniej jest konieczna przed rozpoczęciem stałej współpracy i to zarówno przed planowaniem pielęgnacji ogrodu prywatnego czy terenu zielonego przy restauracji lub przed hotelem, jak i przed etapem planowania i zakładania nowego ogrodu.

To rodzaj spotkania, w miejscu inwestycji lub w ogrodzie, podczas którego mamy szansę się poznać, a także staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania ogrodnicze związane z pielęgnacją ogrodu, balkonu czy tarasu. Dzielimy się pomysłami i planami na udoskonalenie aranżacji przestrzeni ogrodowej. Rozwiązujemy także bieżące problemy ogrodowe i proponujemy rozwiązania dotyczące walki z chorobami i szkodnikami.

W ramach pisemnego podsumowania spotkania po wizycie Klienci zawsze otrzymują ode mnie zalecenia i ustalenia, wysłane drogą mailową.

Czasem taka jednorazowa wizyta i rozmowa wystarcza, by ukierunkować myślenie o ogrodzie, ale jeśli jednak docelowo Klient zdecyduje się na dalszą stałą współpracę, kwota konsultacji jest odejmowana od kosztów pierwszej wizyty roboczej, opłaconej za wybrany pakiet pielęgnacyjny.

Z szacunku do naszego czasu (który w sezonie bywa towarem mocno deficytowym!) oraz wiedzy jaką się dzielimy, koszt jednorazowej wizyty konsultacyjnej to 250 zł. Czas trwania max 2 godziny. Nie doliczamy kosztów dojazdu w odległości do 25 km od siedziby firmy.