pakiety

W ramach współpracy roboczej można wybrać wizytę jednorazową lub powierzyć nam dbanie o ogród kilka razy w sezonie w ramach pakietów usług – każdy wybiera taką opcję, jaka jest dla niego najkorzystniejsza.

Podczas jednej wizyty, mogą zostać przeprowadzone najważniejsze prace pielęgnacyjne, zgodnie z potrzebami. Przytniemy krzewy, zrobimy porządki na rabatach, zaaplikujemy odpowiednie nawozy, zrobimy przegląd pod kątem chorób i szkodników, zaordynujemy odpowiednie leczenie, jeśli będzie konieczne. Skosimy trawnik, zwertykulujemy go raz lub dwa razy w sezonie, wygrabimy, a także przygotujemy ogród na zimę i zabezpieczymy rośliny. Obsadzimy roślinami sezonowymi Państwa tarasy i balkony, jak również doradzimy w kwestiach ich codziennej pielęgnacji. Wyplewimy rabaty, ochronimy ogród przed chorobami i szkodnikami. W okresie wiosennym i jesiennym odkurzymy trawniki z liści, sprzątniemy również ciągi komunikacyjne.

Pakiet podstawowy:  obejmuje 3 wizyty w roku – wczesną wiosną, latem i jesienią. (np. kwiecień/czerwiec/październik)

Pakiet ten przeznaczony jest dla osób, które lubią własnoręcznie wykonywać bieżące prace w ogrodzie, a tylko co jakiś czas potrzebują profesjonalnego wsparcia. Cena za jeden dzień pracy, trwający do 8 godzin – od 990 zł netto.

Pakiet standard: to jedna wizyta w miesiącu (od połowy marca do końca listopada).

Jest to rozwiązanie dla tych, którym zależy na schludnym wyglądzie ogrodu przez cały rok, ale potrzebują nas raz w miesiącu. Cena za jeden dzień pracy, trwający do 8 godzin, – od 950 zł netto.

Pakiet premium: 4 wizyty w miesiącu (1 wizyta tygodniowo, od połowy marca do końca listopada)

Jest to Pakiet stworzony dla osób wymagających, które chcą się cieszyć perfekcyjnym ogrodem, a jednocześnie nie mają wiele czasu na prace ogrodowe. Cena za jeden dzień pracy, trwający do 8 godzin – od 900 zł netto.

Garden Staging:

Przygotowanie ogrodu przy nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem. Wyceniane zgodnie z dokładnym zakresem prac koniecznych do wykonania w konkretnym ogrodzie, a ustalonych po wizycie w danym miejscu. Cena za jeden dzień pracy, trwający do 8 godzin – od 950 zł netto.